צמקאו

חומר הגלם המקצועי לציפוי ויצירת קישוטי שוקולד

צימקאו afiti מקצועי איכותי במיוחד שישמש אתכם לכל דבר שתרצו ויעזור לכם ליהנות מחוויה מתוקה ונפלאה ולהגשים כל חלום או פנטזיה שיש לכם. צאו לדרך, הצימקאו יעזור לכם…

הצימקאו הוא שוקולד אפיה מיוחד במינו שמשמש למטרות ספציפיות. כמובן שאפשר גם לנשנש אותו ללא הכרה (אנחנו הכי בעד) אבל אם תנסו לעשות איתו עיטורי שוקולד למשל, ייפתח בפניכם עולם שלם של אפשרויות. צימקאו הוא שוקולד בעל אחוז נמוך במיוחד של חמאת קקאו (וברוב המקרים אפילו ללא חמאת קקאו כלל), מה שמאפשר לו לשמש אותנו בצורה נפלאה ליצירת ציפויים עמידים לקינוחים שלנו, אותיות כיתוב על העוגות שלנו או כל דבר אחר שדורש יציבות גבוהה.

שוקולד פרווה לציפוי עוגות

יתרון נוסף שיש לצימקאו הוא שמדובר בשוקולד פרווה (שוב, בגלל שלא מתבצע שימוש בחמאת קקאו). זה מאפשר לנו להכין מגוון קינוחי פרווה נפלאים שישמשו כקינוח מתוק ואיכותי לארוחה בשרית. ניתן להשיג את הצימקאו גם בחום וגם בלבן, מה שמרחיב את אפשרויות הקישוט והציפוי העומדות בפנינו. חולמים על ציפוי בצבע מיוחד? אין שום בעיה! בחרו בצימקאו לבן וצבעו אותו בצבע מאכל המיועד לשוקולד. בדיוק לזה התכוונו כשאמרנו שהצימקאו פותח בפנינו עולם שלם של אפשרויות קישוט, בהצלחה!

ציפוי שוקולד יציב

מכינים קרמבו? קליפות תפוזים מסוכרות? עוגיות מצופות שוקולד? אתם וודאי זקוקים לצימקאו. השוקולד המיוחד הזה הוא בדיוק החומר המתאים לשם כך. יש לו יציבות גבוהה (בזכות היעדר חמאת הקקאו) וכך ניתן ליצור ציפויים יציבים שבמקרים מסוימים ניתן אפילו לשמור מחוץ לקירור. צמקאו משמש קונדיטוריות מקצועיות בהכנת ציפויים במגוון סוגים וטעמים והוא הוכיח את עצמו הרבה יותר מפעם אחת.

עיטורים נפלאים ומתוקים

בנוסף לציפויים הצימקאו הוא המוצר הטוב ביותר להכנת עיטורי שוקולד. אלו יכולות להיות אותיות, אלו יכולים להיות מספרים ואלו יכולים להיות מגוון עיטורים אחרים שיהפכו את העוגה שלכם למשהו מיוחד ונפלא. העבודה עם הצימקאו היא קלה ונוחה (יותר משוקולד רגיל…) וכל עוד עובדים איתו נכון אפשר להגיע לרמות גבוהות ביותר של קישוט והכנת עיטורי שוקולד מתוקים.