סוכריות קישוט פנינים

מוצר ייחודי מבית היוצר של afiti מוצרי אפיה

סוכריות הפנינים, בדיוק כמו הפנינים המקוריות, הן תכשיטים לקישוט העוגה שמוסיפים המון יופי וחן לכל מקום שהן מגיעות אליו. בניגוד לשרשראות ועגילי הפנינה, הסוכריות הן אכילות לגמרי ואפילו טעימות במיוחד.

פעם האמינו שפנינים נמצאות רק בים ושהן מתאימות בעיקר לתכשיטים מסוגים שונים. היום ברור לכולם שהפנינים האמיתיות הן סוכריות הפנינים המתוקות שמשמשות לקישוטי עוגות וקינוחים. אז אם אתם עומדים בפני משימת קישוט עוגה חשובה אל תוותרו על סוכריות פנינים! אצלנו ב"אפיתי מוצרי אפיה" תמצאו מגוון עצום של צבעים וסוגים שיהפכו את העוגה שלכם לתכשיט של ממש… תתכוננו לקבל הרבה מאוד מחמאות!

סוכריות פנינים קטנות

היופי בסוכריות הפנינים הוא העדינות שלהן וזה שהן לא משתלטות על העוגה אלא מעטרות אותה בעדינות השמורה רק להן. ניתן לקשט בסוכריות פנינים קטנות חלקים מסוימים בעוגה , לכתוב מה שרוצים וכמובן לעטר קינוחים כמו: מוסים, קאפקייס, פבלובות ועוד.. כמה שהן קטנות ככה הן מוסיפות! פעם היה מעט קשה להשיג את הסוכריות הקסומות האלה והן היו שמורות בעיקר לקונדיטוריות. כיום, כשזה פשוט וקל, ממש אין סיבה לוותר עליהן.

סוכריות פנינה מבריקות

סוכריות פנינים מבריקות, סוכריות ירוקות, צהובות, אדומות או לבנות – כל סוכריות הפנינים מחכות לכם ממש כאן! אנחנו באפיתי מאמינים בלב שלם העוגה שלכם צריכה להיות הכי יפה. יותר מזה, אנחנו חושבים שבכל הנוגע לקישוט עוגות, הכל אפשרי! בדיוק בגלל זה אנחנו מקפידים להביא אליכם סוכריות פנינים בכל הצבעים והמינים! כדי שתוכלו לעוף עם הדמיון שלכם ולהכין את עוגת החלומות שלכם. מהיום אין צורך לרוץ ולחפש בחנויות רחוקות, הכל נמצא כאן ממש מול העיניים.

סוכריות פנינים כסף

סוכריות פנינים בצבע כסף הן סוכריות מבוקשות ואהובות במיוחד. הסיבה לכך היא כנראה הגלאם שהן מעניקות לכל קינוח שהן נוחתות עליו. סוכריות כסף זה בדיוק מה שאתם צריכים כדי להרשים את כולם בקינוח שהם טרם ראו. בדיוק כמו שאר הסוכריות, גם סוכריות פנינים כסף הן אכילות ובעלות טעמים עשירים ומתוקים. ניתן להשיג את סוכריות הפנינים שלנו בגדלים שונים ולהגשים חלומות מתוקים בקלות רבה.