סוכריות קישוט איטריות

קישוטי סוכריה מוארכים במזרה לקישוט קינוחים

אל תוותרו עליהן בקישוט העוגה שלכם! אנחנו מבטיחים לכם שהן יוסיפו כל כך הרבה יופי וחן לקינוח שלכם וישמחו את כל מי שיביט ויטעם ממנו. מחלקת סוכריות האטריות שלנו ב – "afiti מוצרי אפיה" תסגור לכם את הפינה של הקישוט ותעזור לכם להפוך כל עוגה "רגילה" לעוגה יפהפייה ומיוחדת במינה.

למרות שקוראים להן אטריות הן לא הומצאו באיטליה, גם לא אוכלים אותן עם רוטב ולמעשה חוץ מדמיון קל בצורה הקשר בינן לבין אטריות הפסטה הוא מקרי בהחלט. סוכריות אטריות אלו סוכריות נפלאות בעלות מראה מאורך וטעמים עשירים ונפלאים. הסוכריות הקסומות האלו מתאימות במיוחד לקישוט עוגות וקינוחים והן מגיעות בהמון צבעים מיוחדים וססגוניים.

כמה קטנות ככה מרשימות

סוכריות אטריות הן סוכריות קטנות ומאורכות שמצליחות לעשות הרבה רושם. בניגוד לסוכריות האחרות, יש להן מראה מקורי וייחודי ולכן מספיק ממש מעט מהן כדי להכניס צבע ויופי לעוגה או לקינוח שתכינו. ניתן להשיג אותן בצבע אחד או במיקס צבעוני ואנחנו באפיתי מקפידים להביא אליכם סוכריות אטריות איכותיות ומתוקות במיוחד.

סוכריות שמשמחות ילדים

אומרים שילדים אוהבים את כל סוגי הסוכריות והאמת? אנחנו לא ממש יכולים להתווכח עם זה. מה שאנחנו כן יכולים להגיד הוא שסוכריות אטריות ידועות בשמחה ובאושר שהן מסבות לילדים. אולי אלו הצבעים הססגוניים, אולי המראה המיוחד, אולי בכלל הטעם המתוק והנפלא ואולי כל הסיבות ביחד! מה שבטוח מדובר בסוכריות שמשמחות ילדים ועושות להם נעים בלב וכמובן גם בבטן.

כמו תכשיטים לעוגה…

אנחנו ב- afiti תמיד אומרים (ומאמינים בזה בלב שלם) שסוכריות הן כמו תכשיטים קטנים ועדינים. צריך להשתמש בהם בחוכמה, להקפיד על מינונים נכונים (בדיוק כמו בתכשיטים…) והן בתמורה יכניסו לעוגות ולקינוחים שלכם בדיוק את הטאץ' החסר להשלמת התמונה. סוכריות אטריות אלו תכשיטים ייחודיים ומקוריים בעלי קסם נפלא ששמור רק להן. שימוש עדין בהן יעשה עם העוגה שלכם חסד גדול ויהפוך אותה לעוגה מדהימה ביופייה. ומה באשר לטעם? אנו מזמינים אתכם להתרשם ממגוון חומרי הגלם האיכותיים שלנו שיהיו אחראים להפוך את הקינוחים שלכם לטעימים ולא רק ליפים.