סוכריות סודה לקישוט

טעם מתוק של ילדות, זיכרון נוסטלגי מרגש ומלא טעמים...

מה אפשר לעשות עם סוכריות סודה? וואוו כל דבר! אפשר לקשט עוגות וקינוחים, אפשר להכין יצירות מלאות טעם ואפשר לנשנש בכיף – הנאה מובטחת!

על מקל, בשרשרת, בצמיד או בתפזורת, מי לא זוכר את סוכריות הסודה הנפלאות? אצלנו ב- afiti תמצאו את כל סוגי סוכריות הסודה הזכורות כל-כך לטובה ותוכלו להגשים חלומות מתוקים לעצמכם או לאהובים שלכם.

טעמים וזיכרונות של ילדות

מה שמיוחד בסוכריות הסודה (מעבר ליופי ולטעם הייחודי) הוא שטעימה קטנה מהן ואתם חוזרים באופן מיידי אל ילדותכם. אין כמו אוכל בשביל לחוש פרצי נוסטלגיה מרגשים וזה בדיוק מה שסוכריות הסודה עושות. ביס או לק מהן ואתם חוזרים כמה שנים אחורה אל רגעים קסומים ומרגשים בילדותכם. ואם מדובר בילדים קטנים שלא "גדלו" על סוכריות סודה? אין בכלל בעיה… תנו להם להתאהב ולגלות את הטעם המופלא של הסוכריות. אבל זהירות, אנחנו לא יכולים להתחייב על כך שהם לא יתמכרו לסיפור, אז כדאי לשמור על מינון סביר.. בכל זאת, מדובר בסוכריות ולא במלפפון או עגבניה.

סוכריות סודה בצורות וצבעים

זה ברור לכולם שכל הסוכריות בעולם הן יפות ומלאות טעמים, ועל כך אין כל וויכוח. אבל סוכריות סודה לוקחות את זה צעד אחד קדימה ומציעות יופי וטעם שאין בסוכריות אחרות. אלו סוכריות מיוחדות בטעמן ובמראה שלכם , ניתן לבחור בסוכריות מחליפות צבעים או בסוכריות סודה בשני צבעים שונים. מספרים שהסוכריות האלו מצליחות לשמח ולהפתיע כל אחד… אל תוותרו עליהן!

חומרי גלם לסדנאות אפייה לילדים

בואו נניח את הדברים על השולחן: הילדים של היום כבר ראו הכל ושמעו הכל, מה שאומר שהמשימה של לרגש אותם יכולה להיות די מורכבת… כאן נכנסות לתמונה סוכריות הסודה שלנו. אלו לא סוכריות רגילות, אלו סוכריות מפתיעות ומיוחדות שיכולות להדהים אפילו ילדים שראו הכל בחייהם הקצרים. הן מתאימות במיוחד לסדנאות אפייה ובישול וניתן לעשות איתן אינסוף דברים. קישוט עוגות, קישוט קאפקייקס אישיים , עוגיות וכל רעיון מקורי שעולה בדמיונכם.