סוכריות מזרה לקישוט

סוכריות הפיזור הקלאסיות לקישוט עוגת יום הולדת ועוגות "כושיות"

יש סוכריות מזרה צבעוניות, סוכריות מזרה בטעם שוקולד, סוכריות מזרה בצבעים אחידים ועוד. אנו מזמינים אתכם ליהנות מעולם קסום ונפלא של סוכריות קישוט מזרה בטעמים, צבעים וצורות שונות כדי שהקינוחים שאתם מכינים יהיו חלומיים במיוחד.

כמו בכל דבר אחר, גם סוכריות המזרה התקדמו והשתכללו וניתן למצוא כיום סוכריות מיוחדות וחדשניות. אצלנו ב- afiti תמצאו את כל סוכריות המזרה המעודכנות והאיכותיות ביותר.

סוכריות מזרה בצבעים אחידים

אז מה עושים עם סוכריות מזרה? המטרה הראשונית היא כמובן קישוט עוגות וקינוחים. ניתן "לצבוע" איתן משטחים שלמים בעוגה ולהשלים ציור (בדיוק כמו בזילוף אך ללא כל העבודה הקשה…) אנו מציעים לכם סוכריות מזרה בצבעים אחידים שיוכלו לשמש אתכם בדיוק למטרה הזו. אדום, כחול, ירוק ולמעשה כל סוכריות בכל צבעי הקשת מחכות לכם אצלנו כדי שתגשימו חלומות מתוקים.

סוכריות מזרה שוקולד

סוכריות מזרה שוקולד אלו סוכריות חומות עשירות בטעמי שוקולד מתוקים. מעבר לקישוט, ניתן להשתמש בהם כחומר גלם לכל דבר. אפשר להכניס אותן לעוגיות וניל, לבלילה של עוגה, מוס או כל דבר אחר. הן מוסיפות גם יופי אבל גם המון המון טעם ונחשבות לאהובות במיוחד על ידי קונדיטורים מקצועיים. אז בפעם הבאה שאתם מחפשים דרך לשדרוג העוגה הבסיסית שלכם או עוגיות הוניל הרגילות חפשו את סוכריות מזרה שוקולד שלנו. אנחנו מבטיחים שהן יעשו את העבודה.

סוכריות מזרה צבעוניות

סוכריות מזרה צבעוניות אלו הסוכריות הקלאסיות שליוו את העוגות והקינוחים בילדותינו. קלאסיקות הן לגמרי כאן להישאר ויש דברים שפשוט לא צריך לדעת בהם. סוכריות מזרה צבעוניות הן בדיוק מסוג הדברים האלה שנמצאים איתנו כל כך הרבה שנים וככל הנראה ילוו אותנו לעוד שנים רבות וארוכות. כשזה טוב זה פשוט טוב ואין צורך לחולל שום שינוי! אפשר לקשט איתן עוגות בסיסיות ולהפוך אותן למתוחכמות, אפשר להכין איתן עוגת קונפטי משגעת, לקשט נשיקות ועוגיות בצק פריך ועוד מגוון אפשרויות עצום…תנו לדמיון שלכם להשתולל והגשימו לאהובים שלכם חלומות מתוקים ונפלאים.