מסטיקים לקישוט עוגות

הגעתם למחלקה הצבעונית והקסומה

כאן מחכים לכם מסטיקים מסוגים שונים, צבעים שונים, מגוון צורות וטעמים. מדובר בממלכה הרשמית והבלתי מעורערת של כל אוהבי גומי לעיסה מתוק.

למי שלא יודע נספר שמסטיקים קונים רק אצלנו באפיתי מוצרי אפיה! כי עם שם כמו שלנו זה רק מתבקש. אבל לא רק בגלל השם, אנחנו מקפידים על איכות ומגוון עשיר כדי שכל אחד ימצא בדיוק את המסטיק שהוא מחפש. המסטיקים האיכותיים שלנו משמשים אנשים בכל הארץ לקישוט עוגות וממתקים או סתם לנשנוש כייפי ומתוק. מלבד מסטיקים, תמצאו אצלנו סוכריות בכל הצבעים והצורות , חומרי גלם איכותיים וכל מה שצריך כדי ליצור לעצמכם חווית אפייה וטעמים מתוקה ובלתי נשכחת.

מסטיקים עגולים

מה זה עגול? אדום בחוץ וירוק בפנים? ממש לא אבטיח! אלו המסטיקים המיוחדים שלנו באפיתי שהולכים לגרום לכם להתאהב.. המסטיקים המיוחדים שלנו הם הפינוק המושלם לשקיות ההפתעה לימי הולדת, לשולחן המתוקים שלכם או סתם כדי שתמיד יהיה לכם מסטיק איכותי וזמין בתיק שלכם. אנו מזמינים אתכם לבחור את הטעם והצורה המועדפת עליכם וליהנות ממסטיקים איכותיים במגוון עשיר של טעמים נפלאים.

הנשנוש האהוב על כולם

אתם מכירים מישהו שלא אוהב מסטיקים? אנחנו עוד לא פגשנו כזה, אבל אם אתם פגשתם אתם בהחלט מוזמנים להביא אותו לכאן והוא ישכח מכל מה שחשב על היום. המסטיקים של afiti הם האויבים הגדולים ביותר של רופאי השיניים והחברים הטובים ביותר של חובבי המסטיקים. מדובר במסטיקים איכותיים, ייחודיים ומקוריים שעשירים בטעמים מגוונים. אנו מתעדכנים כל הזמן בכל מה שחדש בתחום המסטיקים ומביאים אותם ישירות אליכם, כדי שלא רק אנחנו נהנה מהפלא.

מסטיקים לשקיות הפתעה

כשמתכננים שקיות הפתעה לימי הולדת צריך לחשוב בקפידה על כל פריט שהולך להיכנס אליהן. צריך לחשוב על איכות המוצרים כמו גם על המראה שלהם וכמובן כמובן על הטעם שלהם. המסטיקים שלנו הם פריט חובה בכל שקיות הפתעה והם בהחלט עונים על כל הדרישות שהוזכרו כאן. אז בחרו את הצבע והסוג המועדף עליכם, הזמינו את הכמות הדרושה לכם וצאו לדרך להכנת שקיות ההפתעה המושלמות שירגשו כל מי שיקבל אותן.