נשיקות מרנג

אפשר להציע לכם נשיקה....?

נשיקות בכל הסוגים, הגדלים והצבעים שיחסכו לכם הרבה עבודה במטבח ויאפשרו לכם להכין קינוחים נפלאים.

אנחנו באפיתי מאמינים שכל אחד יכול להכין במטבח הביתי שלו קסמים מתוקים ושממש אין צורך להיות קונדיטורים מקצועיים בשביל זה. אנחנו מאמינים במינימום עבודה ובמקסימום תוצאות ובדיוק בגלל זה אנו מביאים אליכם נשיקות מרנג מוכנות שמתאימות למגוון עצום של שימושים : לקישוט עוגות, להכנת קינוחים נפלאים ואפילו (מבטיחים לא לגלות לאף אחד…) לנשנוש מענג.

נשיקות מתוקות ונפלאות

יש ילדים שלא אוהבים נשיקות, הם "מנגבים" באופן סדרתי את הנשיקה מהדודה או מהסבתא… אבל לא את הנשיקות שלנו! את נשיקות המרנג כולם (אבל כולם) אוהבים. הן עשירות בטעמים מתוקים ונפלאים והן ללא ספק חלומם של ילדים ומבוגרים כאחד. פעם בשביל ליהנות מנשיקות מושלמות היה צורך בהקצפות מדויקות, זמני אפייה קפדניים וזילופים מורכבים אך לא עוד! מהיום כל אחד יכול ליהנות מהקסם המיוחד הזה בקלות ובמהירות. נשיקות המרנג שלנו מיוצרות מחומרי גלם איכותיים והן מתאימות לשימושים רבים ומגוונים.

מיני נשיקות מרנג

אצלנו תמצאו נשיקות מרנג בכל הגדלים והצבעים כולל מיני נשיקות מרנג האהובות והפופולריות. אנו מזמינים אתכם לעולם שלם של חוויות וטעמים שכולל נשיקות נפלאות בגודל מיני. ומה אפשר לעשות איתן? בראש ובראשונה קישוט קינוחים אך בהחלט לא רק… ניתן לשלב אותן במאפים מתוקים, להכניס אותן לשקיות הפתעה לימי הולדת ומסיבות ואפילו להגיש אותן סתם כך ללא כל תוספת. זה בדיוק היופי בנשיקות מרנג – הן מושלמות בטעמן ואפילו לא צריך להוסיף להם כלום כדי ליהנות מנשנוש מתוק ונפלא.

חלום מתוק ומשובח

אמנם כבר דיברנו על זה שפעם רק מי שהצליח להכין אותן יכול היה ליהנות מהן אבל אנחנו חייבים לחדד את זה. נשיקות מרנג הן פלא לכל דבר ועניין, חלום מתוק ומשובח והיום הוא גם קל להשגה עבור כל אחד. אז בחרו את הגודל הדרוש לכם, את הצבע המועדף עליכם וכנסו לעולם מתוק ונפלא של נשיקות מעוצבות ומדויקות להפליא.