מליות לעוגות וקינוחים

סדרת המוצרים שתקפיץ את האפיה שלכם לליגה של מקצוענים

עוגיות מגולגלות ביתיות, עוגות שמרים ריחניות, עוגיות מקרון יוקרתיות, פנקייקס או כל דבר אחר. לכל אלו ניתן להשתמש במליות הנפלאות שלנו שהן גם "קיצור דרך" מעולה וגם משדרגות את כל מה שתכינו ברגע אחד בלבד.

כל מה שעוגייה צריכה

אתם יושבים עם הקפה החם והטעים שהכנתם לעצמכם, לצדו צלחת שעליה מונחים מגוון עוגיות ומאפים. שלוק קטן מהקפה, ביס פיצפון מהעוגייה והנה זה קורה! זרם של טעמים מתפרץ לכם בפה בבת אחת וגורם להכל להיראות הרבה הרבה יותר טוב. מה שקרה לכם הוא שככל הנראה אכלתם עוגייה עם מלית נהדרת ומיוחדת במינה, מלית מפנקת שמשכיחה ברגע אחד את כל הבעיות וצובעת את הכל בוורוד. מכירים את המשפט אל תסתכל בקנקן אלא במה שבתוכו? הפעם אנחנו לגמרי נאלצים להסכים. המליות של אפיתי אלו מליות מובחרות ואיכותיות שהולכות להפוך את העוגיות והמאפים שלכם למושלמים! ולא פחות מכך, מוכנים להתאהב?

חיים קלים וממש ממש טעימים

אנחנו יודעים איך זה : כולם רוצים שהבית שלהם יהיה מלא בעוגיות ובמאפים שיתנו תחושה של בית, אבל לא תמיד יש לנו זמן לטרוח ולהכין את הכל. המליות של אפיתי עושות חיים קלים! מבלי להתפשר על הטעם! הרי בסופו של דבר הכנת המליות היא מרבית העבודה. צריך לבשל, לערבב, לטחון, למעוך ולחכות. במקום כל הפעולות הארוכות האלו אנו מזמינים אתכם להשתמש במליות המוכנות של אפיתי שנאספו עבורכם בפינצטה תוך בחירה קפדנית ומדוקדקת של המליות הטובות והאיכותיות ביותר. זה אומר שתוכלו להכין עוגיות עשירות ומאפים ממולאים בקלי קלות!

קרם פטיסייר במרקם מושלם

מה הופך מלית לטובה? קודם כל ולפני הכל הטעם כמובן! מלית איכותית צריכה להיות מלית בעלת טעמים מאוזנים ומדויקים שניתן לשדך בקלות למגוון מאפים וקינוחים. פרט לטעם (שזהו חלק בעל חשיבות גדולה מאוד), יש לבחון את איכות המלית לפי המרקם שלה. על המרקם להיות יציב (אך לא קשה מידי), נימוח (אך לא דליל מידי), חלק וזורם בפה. אנחנו באפיתי מקפידים להביא אליכם את המליות הטובות ביותר במרקמים הנכונים ביותר. אין שום סיבה לטרוח על הכנה של מליות ביתיות! המליות שלנו הן באיכות גבוהה ויעשו לכם חיים קלים וטעימים במטבח.

ראו הוזהרתם! אחרי שימוש במליות לאפיה של אפיתי לא תוכלו לחזור אחורה…