בצקי סוכר

לאפות ליצור, לפסל, לקשט ולהפתיע כל פעם מחדש

יש בצקים ויש בצקי סוכר, בצקי סוכר הם כנראה הבצקים השמחים יותר מבין השניים, הצבעוניים והמתוקים בעולם כולו. הם משמשים לפיסול ולהכנה של יצירות אמנות של ממש ומעבר להכל – הם בדיוק החומר שמצליח להפוך כל עוגה סטנדרטית לעוגת מרגשת. אצלנו ב- afiti תמצאו בצקי סוכר באיכות גבוהה במיוחד שיהפכו לכם את משימת קישוט העוגה לפשוטה וקלה במיוחד. אנחנו מקפידים לבחור בקפידה את חומרי הגלם שלנו ולהביא אליכם את אלו הטובים ביותר. כלל זה נוגע גם למגוון בצקי הסוכר שנאספו בפינצטה כדי שתוכלו להכין אוצרות נפלאים ממש במטבח הביתי שלכם.

עיצוב עוגות בבצק סוכר

יש את אלו המכורים לבצק סוכר. הם כל כך אוהבים את הטעם שלו (ולעזאזל רופא השיניים…) עד שהם לגמרי יכולים להבחין בין בצק סוכר באיכות טובה לבין כזה שלא. אצלנו ב- afiti מחכים לכם בצקים נפלאים, שמעבר לעובדה שהם נוחים לעבודה, הם גם בעלי טעמים נפלאים ומתוקים להפליא. אנו מזמינים אתכם ליהנות מחוויה של יצירה וטעם עם בצקי הסוכר שלנו ולהכין עוגות וקינוחים מקוריים ומשמחים. בנוסף מחכים לכם אצלנו מגוון חומרי גלם ואביזרים שיהפכו את המסע לכייפי הרבה יותר.

צבעוני ומרהיב

כדי שבצק סוכר ייחשב לבצק איכותי הוא צריך להיות בעל מגוון עשיר של צבעים, כדי שתוכלו לעשות איתו כל העולה על רוחכם. ים, שמש, דמויות אהובות, פירות, או בקיצור כל צבע אשר אתם זקוקים לו. אנחנו מקפידים להביא אליכם בצקי סוכר בצבעים נפלאים ובעיקר מגוונים – כדי שלא תגידו "אי אפשר" וכדי שתוכלו להגשים כל חלום, דמיוני ויצירתי ככל שיהיה. בהצלחה לכם!

גמיש, חלק ונוח

בצקי הסוכר שלפניכם אלו בצקים שנועדו לפיסול ולקישוט והם נחשבים לכאלה באיכות גבוהה במיוחד. כל מה שצריך הוא יצירה, השראה ודמיון ובצקי הסוכר יעשו את שאר העבודה. מדובר בבצקים גמישים, חלקים שהעבודה איתם קלה ונוחה, אפילו אם לא עברתם קורס או הכשרה לשם כך. אז אם עומדת בפניכם המשימה של הכנת עוגה צבעונית ומלאת רושם כדאי שתצטיידו בבצק סוכר… אנו מבטיחים לכם שזה בדיוק מה שיהפוך אותה לכזו ויגרום לכולם להתלהב ולהתרגש.