רובי ובלונדי - הכירו את טעמי השוקולד החדשים

בשורות הבאות נבצע סקירה טעימה במיוחד על הטעמים החדשים וכמובן שגם נגלה לכם איפה אפשר להשיג אותם.

גם אם אתם מאלו שמכורים לשוקולד חלב או מאלו שלא יכולים בלי שוקולד מריר, אנחנו ממליצים לכם לפתוח את הראש (או יותר נכון את הפה). תעשיית השוקולד לא נחה לרגע ובזמן האחרון חדרו לחיינו בסערה שני טעמים חדשים ומרגשים. האחד: שוקולד בלונדי. שוקולד בצבע קרמל ובטעם מתוק ומענג במיוחד, והשני הוא שוקולד רובי - שוקולד ורוד ויפה במיוחד שהמראה האסתטי שלו לא בא על חשבון הטעם הייחודי.

שוקולד בלונדי - מה זה בדיוק ולמה אסור לכם לוותר עליו?

האמת היא ששוקולד בלונדי כבר נמצא בחיינו שנתיים שלמות ואפשר להגיד שהוא עשה מהפכה של ממש. מדובר בשוקולד מקורמל בצבע זהב ענבר שמיוצר בטכניקה ייחודית. השוקולד למעשה אינו מכיל עיסת קקאו והוא מיוצר על ידי קירמול במטרה להשיג טעם עמוק וייחודי. המרקם שלו קטיפתי במיוחד והטעם העדין אינו דומה לשום שוקולד שטמענו בעבר. ניתן למצוא כיום שוקולד בלונדי עם מגוון רחב של תוספות כמו למשל שקדים, שברי קוקוס ואפילו פולי קפה. הגדילו היצרנים ופיתחו גם מוצרים נוספים בטעם של שוקולד בלונדי כמו למשל מעדני חלב, משקאות חלב ואפילו וופלים, עוגות ועוגיות.

שוקולד רובי - השוקולד היפה ביותר שיש!

שוקולד וורוד? אכן כן. שוקולד רובי גם הוא משנה את כל מה שהכרנו על שוקולד עד כה ומציג שוקולד במראה ייחודי ואסתטי במיוחד. שוקולד רובי הוא לא רק יפה הוא גם טעים מאוד ומצטיין במרקם קטיפתי ומפנק. הצבע הוורוד שלו, בניגוד למה שרבים חושבים, לא מגיע מצבע מאכל אלא הוא טבעי לחלוטין. הוא מיוצר מפולי קקאו ייחודיים וורודים שמעניקים לו את הצבע הייחודי שלו. ישנם יצרנים רבים שמייצרים שוקולד וגם מוצרי שוקולד רובי, ובעידן הרשתות החברתיות השוקולד הזה הפך למבוקש במיוחד.

איפה משיגים שוקולדים בטעמים בלונדי ורובי?

אם פעם כדי להשיג שוקולד איכותי לאפיה או מוצר ייחודי וחדש היינו צריכים לחכות שחבר טוב יסע לחו"ל ויביא אותו איתו, היום זה ממש לא כך. למעשה אפילו במכולת השכונתית הקרובה לביתכם תוכלו להשיג שוקולדים בטעמי בלונדי ורובי. שוקולד בלונדי הוא למעשה פיתוח של חברת עלית שמוכרת אותו בכל רשתות השיווק וגם בחנויות פרטיות קטנות במיוחד. הוא זמין במיוחד וכל אחד יכול לשים ידיו עליו. שוקולד רובי הפך זמין במיוחד אף הוא ושלא כמו הבלונדי, הוא מיוצר על ידי מספר רב של חברות. גם אותו תוכלו להשיג כמעט בכל מקום וליהנות מהטעם והמראה הייחודי.