סוגי סוכריות צבעוניות לקישוט עוגות וקינוחים

סוכריות הן כמו החלב בהפוך, כמו השומשום בבורקס, כמו הרוכסן בג´ינס, כמו שירים של עומר אדם בחתונה ובקיצור נראה לנו שהבנתם את הקטע שאנחנו מנסים להבהיר. אי אפשר בלעדיהן!

קישוט עוגה עם סוכריות מצליח להפוך כל עוגה "רגילה" לעוגה חלומית ומיוחדת. חולמים להוציא מהמטבח הביתי שלכם קינוחים שנראים כאילו יצאו עכשיו מקונדיטוריה? סוכריות הן הדרך היחידה לעשות זאת. הנה כמה סוגי סוכריות שממש כדאי לכם להכיר. כמובן שהסקירה שערכנו היא חלקית בלבד ויש עוד המון סוכריות שיכולות לשדרג בקלות מראה של כל עוגה או קינוח!

סוכריות מזרה - הפשטות מנצחת!

על סוכריות מזרה שמעתם? גם אם לא הכרתם אותן בשם הזה, סביר להניח שנתקלתם בהם במהלך החיים. מדובר בסוכריות הפשוטות והסטנדרטיות שמלוות אותנו עוד מימי ההולדת בגן לפני עשרות שנים. סוכריות קטנטנות שמגיעות במגוון צבעים ולמרות שהן פשוטות לכאורה, הן לגמרי עושות את העבודה. אפשר לקשט איתן עוגות, עוגיות, כדורי שוקולד ואפילו לשים אותן בתוך בלילה. הן יוצרות מראה מנצח במינימום מאמץ!

סוכריות קישוט בצורות - ליצור מראה מקורי ומיוחד

כיום ניתן למצוא סוכריות במגוון רחב של צורות מיוחדות שמאפשרות לנו ליצור קינוחים במראה ייחודי ומקורי. מה למשל? ובכן, האפשרויות הן באמת בלתי נגמרות ובניהן אפשר למצוא: סוכריות בצורת עגלה של תינוק (לקינוחים לברית), סוכריות בצורת נעליים, סוכריות בצורות של פירות ועוד ועוד. היתרון הגדול של הסוכריות האלו הוא שהן יוצרות לכל קינוח מראה מושקע במיוחד מבלי שתצטרכו לעבוד קשה.

סוכריות פנינים - כך תהפכו את הקינוחים שלכם לתכשיטים

לא סתם קוראים לסוכריות פנינים סוכריות פנינים. נכון שהמראה שלהן מזכיר חרוזי פנינה (ומכאן למעשה שמן) אבל מעבר לזה, הסוכריות האלו הופכות על קינוח לתכשיט. הן בעלות מראה עדין ואפשר לקשט איתן כמעט כל קינוח: קאפקייקס אישיים, קינוחי כוסות, עוגיות חמאה בצורות, ובעצם כל מה שתכינו יקבל אותן באהבה. מומלץ להחזיק אותן במזווה שלכם באופן קבוע ולהשתמש בהן לכל עוגה או קינוח. גם אם מדובר בעוגה שמיועדת "רק" לבית ולא לאירוע מסוים. מי אמר שלכם לא מגיעה עוגה יפה ומלאת רושם?