מוצרי מרנג שלא הכרתם

מה יש בו בקצף הלבן והמתוק הזה שכבש את הלבבות של כל-כך הרבה אנשים ברחבי העולם? אולי זה המרקם המיוחד שלא דומה לשום דבר אחר, אולי המתיקות המאוזנת, אולי זו העובדה שאפשר להכין ממנו כל-כך הרבה קינוחים ואולי זה עוד המון סיבות אחרות.

מה שבטוח זה שלמרות שהמרנג נמצא בעולמנו כבר כל-כך הרבה זמן, הוא אף פעם לא יימאס. זה לא עוד טרנד חולף שיכול להיעלם, זה יציב (תרתי משמע) וכנראה שקינוחים עם מרנג תמיד ישארו בעולמנו. מה שכן, פיתוחים וחידושים בתחום המרנג יש כל הזמן ואם פעם הייתם צריכים לעמוד הרבה שעות במטבח, היום אתם יכולים ללכת לחנות למוצרי אפייה ולרכוש מוצרי מרנג איכותיים ומקצועיים לחלוטין. הנה כמה דוגמאות למוצרים שמחכים לכם בחנויות המתמחות באפייה.

פבלובות מוכנות בגדלים שונים

פבלובה זכתה לכינוי "הנסיכה הלבנה" ולא סתם. מדובר בקינוח יוקרתי ומרשים שכולל בסיס מרנג ועליו קרם וניל מעודן ופירות יער. הכנה של פבלובה בבית כרוכה בהכנה של מרנג מדויק ודורשת התמקצעות, ידע וזמן. בחנויות למוצרי אפייה תמצאו בסיסי פבלובות מוכנות כאשר כל מה שיישאר לכם הוא למלא אותן בקרם ולפזר את הפירות שאתם אוהבים. תוכלו למצוא פבלובות גדולות או פבלובות אישיות ותגלו שגם אתם יכולים להכין בקלות רבה קינוח מפואר ומרשים.

נשיקות מרנג במגוון צורות וצבעים

זה נכון שאפשר להשיג נשיקות מרנג כבר שנים רבות, אלא שבזמן האחרון התחום התפתח לכיוונים חדשים ומעניינים במיוחד. חנויות אפייה מציעות נשיקות במגוון רחב של צבעים וצורות ובעיקר באיכות גבוהה מאוד. אם פעם היה ניתן להשיג נשיקות מרנג פשוטות ולא איכותיות, היום תוכלו למצוא נשיקות ממרנג מקצועי בטעמים נפלאים. מה עושים איתן? מקשטים עוגות וקינוחים, מכניסים לשקיות הפתעה, או סתם זוללים יותר מידי בלי שאף אחד שם לב.

בסיסי עוגות מרנג

מוצר נוסף שניתן להשיג לאחרונה הוא בסיס מרנג בגודל של עוגה. מדובר למעשה על עיגול מרנג בקוטר של תבנית עוגה (24 או 26, ויש גם גדלים נוספים) שעשוי ממרנג איכותי ומקצועי. אפשר להכין ממנו עוגות קומות מפוארות או כל קינוח אחר שתרצו. היתרון הגדול של בסיסי המרנג המוכנים הוא שהם חוסכים לכם זמן רב ונותנים תוצאה מקצועית לחלוטין. חפשו אותם בחנויות האפייה!