כלי אפייה חובה בכל בית עם ילדים

הם יבלגנו לכם, ילכלכו לכם, אולי גם יהרסו קצת את התוצאה הסופית, אבל הם כל-כך ייהנו שכל זה יהיה שווה את זה לחלוטין! אל תחששו מכניסה של ילדים למטבח שלכם!

מעבר לזה שיהיה להם כיף גדול, זו גם הזדמנות מצוינת עבורם ללמידה! אפשר ללמוד מתמטיקה, כימיה, קריאה וכתיבה וגם המון ערכים כמו סבלנות, שמירה על הסביבה, ועוד. השתכנעתם? נפלא! עכשיו כל מה שצריך הוא לדאוג שיהיו לכם את כלי האפייה והבישול הנחוצים ואתם מוכנים לצאת להרפתקה של אפייה ובישולים עם ילדים במטבח הביתי שלכם.

תבנית מאפינס, תבניות בשלל צורות

גם אם אתם מתכננים לבשל ביחד עם הילדים וגם אם אתם מתכננים להכין מתכונים עבור הילדים (אך בלעדיהם), תבניות מאפינס הן מוצר חובה בכל בית. אפשר להכין באמצעותן מאפינס וקאפקייקס בשלל טעמים, גם מתוקים וגם מלוחים. מאפינס מתאימים מאוד לילדים כיוון שמדובר במנה אישית קטנה שניתן לאחוז בקלות. לצד תבניות המאפינס (מומלץ להחזיר לפחות 2 כדי שתוכלו לאפות אותם בו זמנית), כדאי להחזיק תבניות בצורות שישמשו אתכם להכנת עוגות יום הולדת ועוגות מיוחדות עם הילדים או בלעדיהם.

סט כלי אפייה שמתאים לילדים

לקקן, כף לערבוב, מצקת, ואפילו הקערות והתבניות יכולים להיות מותאמים במיוחד לילדים. בחנויות האפייה השונות ניתן למצוא סטים של כלי אפייה שמיועדים לילדים והם מגיעים בגודל קטן במיוחד. הם נוחים לאחיזה ושימוש בידיים הקטנטנות של הילדים והופכים את החוויה שלהם במטבח למהנה הרבה יותר. אם תוסיפו לסט הזה גם סינר לילדים וכובע שף בכלל תהפכו את הסיפור לכיף גדול.

שקיות זילוף וצנתרים בשלל צורות

מה ילדים אוהבים ? עוגות מתוקות אבל גם יפות ומעוצבות. עם קצפות בשלל צבעים וזילופים מעניינים. בשביל זה כדאי שתחזיקו באופן קבוע שקיות זילוף וצנתרים שיעזרו לכם ליצור במטבח שלכם. כמובן שאפשר (ומאוד רצוי) לשתף את הילדים ביצירות במטבח, אבל גם אם תחליטו שלא זה ממש בסדר ומובן :). כך או אחרת ציוד לזילוף הוא מוצר חובה בכל בית עם ילדים. וכמובן שכדאי להוסיף לזה גם צבעי מאכל להשלמת המשימה.