חומרי גלם מקצועיים לאפיה לשימוש ביתי

פעם בשביל "קינוחים מקצועיים כמו בקונדיטוריה" היה צריך ללכת רק לקונדיטוריה, אבל בשנים האחרונות קרתה פה מהפכה של ממש!

כל חובב אפייה (מתחיל או בעל ניסיון) יכול להוציא מהמטבח הביתי שלו קינוחים מקצועיים לחלוטין. זה מתאפשר בזכות זה שחומרי אפייה מקצועיים נמכרים לכל דורש במחירים נוחים ובזמינות גבוהה. נוצר מצב לפיו החומרים שפעם היו שמורים לקונדיטורים מקצועיים בלבד, נמכרים לכולם ומאפשרים להכין הכל בכל זמן ובכל מקום. יצאנו לבדוק מהם חומרי הגלם המקצועיים שהכי כדאי לכם להחזיק במטבח הביתי שלכם.

קמחים מכל הסוגים

כשהסבתות שלנו הכינו עוגות הן עשו שימוש בקמח אחד ויחיד שהיה נמכר בחנויות. מאז הרבה קמח עבר בנהר וכיום נמכרים בחנויות עשרות סוגים של קמחים: קמח לפיצות, קמח לעוגות, קמח מלא, קמח כוסמין, קמח לעוגיות ועוד ועוד. פעם כל הסוגים האלו היו נחלתם של המאפיות והקונדיטוריות בלבד אבל היום הם נמכרים בשלל חנויות אפייה ואפילו בסופרים הרגילים. המבחר העשיר הזה מאפשר להתמקצע באפייה וליצור במטבח הביתי מאפים וקינוחים ממש כמו בקונדיטוריה.

שוקולדים מקצועיים לאפייה

יש שוקולד צימקאו חום, צימקאו לבן,  שוקולד מריר עם 70% מוצקי קקאו, שוקולד לבן לקישוט, שוקולד חלב, שוקולד במשקל ועוד ועוד. מדף השוקולדים שלנו קיבל חיזוק משמעותי בשנים האחרונות ואפשר למצוא שוקולדים מכל הסוגים והמינים. אם אתם חובבי אפייה ורוצים לשדרג את הקינוחים שלכם, הקפידו להחזיק באופן קבוע שוקולדים מקצועיים לאפייה. ההבדלים הטעם הם עצומים ומורגשים בכל ביס וביס. השוקולדים המקצועיים לאפייה נשמרים היטב לאורך זמן כך שאפשר לרכוש כמות ולשמור במזווה לכל צורך שלא יבוא.

גלוקוז, נפאז', מירור גלייז ועוד...

המילים האלו נשמעות כמו סינית בשבילכם? גם אם כן וגם אם לא, נספר לכם שמדובר בחומרים מקצועיים לאפייה שפעם לא ניתן היה להשיג באופן עצמאי. אלו חומרי גלם שמאפשרים להכין קינוחים מקצועיים של ממש כמו למשל עוגות מוס עתירות שכבות, קרמים מסובכים, ציפויים וקישוטים ממש כמו בקונדיטוריה. החומרים האלו הם בדיוק מה שעושה את ההבדל בין עוגה ביתית לעוגה מקצועית והיום כבר אין שום בעיה להשיג אותם בחנויות מתמחות לאפייה.