חומרי גלם לאפייה שכולם חייבים בבית

נכון שלא תמיד בא לכם לתכנן הכל מראש? כמה פעמים קרה לכם שקמתם בבוקר והתחשק לכם להכין עוגה בלי לעבור בסופר או במכולת קודם לכן?

כנראה שזה קרה לכם לא פעם. זה קורה לכולם וזה כל הכיף באפייה! להכין מאפים לפי חשק ולפי השראה שנוחתת משום מקום. אז כדי שתוכלו לעשות את זה וכדי שדבר לא יעכב אתכם, תדאגו שהמזווה שלכם תמיד יהיה מצויד. הנה כמה חומרי גלם שאפשר לשמור לאורך זמן ותמיד צריך אותם.

חומרי אפייה יבשים שכל מזווה צריך

כמעט כל מתכון של עוגה מתחיל בקמח, סוכר, אבקת קקאו ותמצית וניל. משם זה מתפתח לחומרים נוספים אבל החומרים האלו רלוונטים תמיד. היתרון של החומרים האלו הוא שהם נשמרים לאורך זמן ולא מתקלקלים. הצטיידו בכמויות מספקות של חומרי אפייה יבשים והדרך לעוגה שלכם תהיה קצרה ופשוטה. מומלץ לחדש את המלאי לפי הצורך וכמובן להקפיד על חומרים איכותיים. עוגה טובה מתחילה באיכות חומרי הגלם!

חומרי גלם מיוחדים לאפייה שתמיד טוב שיש

אחרי שדיברנו על החומרים הבסיסיים, הגיע הזמן "לטפל" בחומרי אפייה מיוחדים שכדאי לכם להחזיק במזווה בדרך קבע. מליות מיוחדות שנשמרות במקרר לאורך זמן, קרמים, אבקות, בסיסים לעוגות או לעוגיות, תערובות אפייה מוכנות, ושוקולדים לאפייה הם רק חלק מהמוצרים שאנחנו מדברים עליהם. גם כאן הקפידו לרכוש מוצרים איכותיים שישפיעו באופן ישיר על הצלחת העוגה. תוכלו להכין איתם קינוחים ומאפים ברמה של קונדיטוריה בקלות ובלי תכנון מראש.

קישוטים לעוגות שכדאי להחזיק בבית

כמה פעמים התקילו אתכם בעוגת יומולדת או בעוגה לגן? כדי שתתמודדו בהצלחה עם ההתקלות האלה, כדאי לדאוג שתמיד יהיו לכם קישוטים לעוגות. סוכריות בשלל צבעים וצורות, נשיקות מרנג צבעוניות, צבעי מאכל טבעיים, דמויות מבצק סוכר, ועוד אפשרויות רבות בסגנון הזה. ציידו את המזווה שלכם בקישוטים ותראו איך המשימה של הכנת עוגה לגן הופכת לפשוטה ומהנה. טיפ קטן מאיתנו: תנו לילדים להשתתף בקישוט של העוגה! גם אם זה לא יצא הכי יפה בעולם , זו תהיה יצירה שלהם ויש לזה ערך מוסף.