האתגר במשלוח מוצרי אפיה

מאז מהפכת קניות האון ליין שעברה על ישראל (והעולם) כמעט ואין דבר שלא ניתן לקנות דרך האינטרנט. זה התחיל בבגדים, המשיך למוצרי חשמל וכיום אפשר לקנות כמעט כל דבר, כולל מוצרי מזון.

בניגוד לחולצה או לחצאית שתזמינו, המשלוח של מוצרי מזון הוא מאתגר יותר ודורש היערכות גדולה יותר. למרות המורכבות ממש לא כדאי לוותר על הזמנת מוצרי אפייה און ליין. זה חוסך זמן, כסף ומאפשר לכם להשיג חומרי אפייה מיוחדים שלא קיימים בדרך כלל בחנויות שקרובות לבית. החברות שמשווקות ומוכרות מוצרי אפיה און ליין ערוכות לאתגרים האלו ומצליחים להתגבר על המכשולים בהצלחה רבה. הנה חלק מהדברים שהם מתמודדים איתם

משלוח של מוצרי אפייה שדורשים קירור - איך עושים את זה?

מרבית ממוצרי האפייה שלקוחות מזמינים הביתה דורשים אחסון בקירור ובשל כך הם לא יכולים להיות שעות בדרכים ללא תנאים נאותים של קירור. הפתרון לכך הוא הובלה בקירור, פיתרון פשוט וקל שחברות השילוח וההובלה מספקות. ישנה גם דרך נוספת לשלוח את המוצרים האלו והיא להקפיד על משלוח מהיר במיוחד. הכוונה שלא יעבור זמן רב מרגע שהמשלוח יוצא מהמקרר בחנות ועד שמגיע לבית הלקוח. ישנו זמן מסוים שהמוצר יכול להיות ללא קירור מבלי להתקלקל, ואם מקפידים על משלוח שעומד בזמנים האלו זה בהחלט אפשרי.

משלוח חומרי גלם שבירים ועדינים - מה הפתרון?

את הנעליים שתזמינו קשה יהיה מאוד להרוס במהלך המשלוח. זהו מוצר עמיד ויציב שגם אם הוא יעבור טלטלות בכביש כנראה שהוא יישאר שלם. המצב עם חומרי גלם לאפייה הוא מעט שונה ובהחלט דרושה זהירות מירבית שכן תנועה לא נכונה יכולה להביא משלוח שבור והרוס. הפתרון לכך הוא משלוח בקופסאות מיוחדות ששומרות על שלמות המוצרים. הקופסאות האלו מתמודדות בהצלחה עם האתגר וגורמות למשלוח להגיע ליעדו בשלום.

משלוח של מוצרי אפייה בכמויות קטנות - איך הופכים את זה למשתלם?

מה קורה במצב שלקוח מזמין מוצר אפייה בעלות של 10 ש"ח? בתחום של חומרי אפייה יש לא מעט מוצרים כאלה, מה שהופך את עלויות המשלוח לגבוהות מעלות המוצר ולכן לא משתלמות בעליל. מה עושים? חברות רבות קובעות סכום מינימום להזמנה שיגרור רווחיות. עבור הלקוחות זה גם כן פתרון מוצלח שכן כך הם יכולים להצטייד במוצרים לתקופה מספקת ולחסוך כסף רב.