דברים שאפשר לעשות עם מטבעות שוקולד לבן

חובבי השוקולד המושבעים יגידו ששוקולד לבן הוא לא באמת שוקולד. הם יטענו שהוא מיוצר מחמאת קקאו, ללא אבקת קקאו ומוצקי קקאו, מה שהופך אותו אולי למוצר טעים אבל לא באמת לשוקולד.

כן שוקולד או לא שוקולד, בדבר אחר אנחנו בטוחים לגמרי- שוקולד לבן הוא טעים במיוחד ויש כאלו שמכורים אליו ומוכנים לעשות הרבה בשביל שוקולד איכותי. בשנים האחרונות השוק מוצף במוצר שנקרא "מטבעות שוקולד לבן" שמשמשות לאפייה של מגוון עוגות וקינוחים. הנה כמה רעיונות שיעזרו לכם להחליט מה להכין איתם הפעם. כמובן שחשוב להקפיד להצטייד במטבעות שוקולד לבן איכותיות שמיוצרות מחומרי גלם מעולים.

עוגיות שוקולד צ'יפס עם שוקולד לבן

עוגיות שוקולד הצ'יפס האהובות והמוכרות מקבלות שדרוג משמעותי וטווויסט מעניין במיוחד עם שימוש במטבעות שוקולד לבן במקום פתיתי השוקולד הרגילים. המטבעות נמסות היטב באפייה ומקפיצות את העוגיות לגבהים חדשים ולטעמים מופלאים. איך מכינים? ההמלצה שלנו היא ללכת לפי המתכון המוכר שלכם לעוגיות שוקולד צ'יפס ופשוט להחליף את פתיתי השוקולד צ'יפס במטבעות שוקולד לבן. תוצאה מעולה מובטחת!

כיתוב ויצירת דמויות משוקולד

מכירים את העוגות המיוחדות שמקושטות בכיתוב ובדמויות משוקולד? ובכן, ברוב הכמעט מוחלט של המקרים האותיות והעיטורים האלו מיוצרים ממטבעות שוקולד. לבן. כיוון שבשוקולד לבן אין מוצקי קקאו , הוא מתקשה ומתמצק היטב לאחר ההמסה, מה שהופך אותו לאחד ממוצרי האפיה המושלם להכנת קישוטי שוקולד. אם אתם מחפשים דרך להפוך עוגה רגילה לעוגה חגיגית, כיתוב משוקולד הוא בדיוק הדרך לכך. התוצאה המוצלחת ביותר תתקבל בשימוש במטבעות שוקולד לבן.

עוגיות אמסטרדם - הלהיט התורן שאתם חייבים להכין אצלכם במטבח

אם אתם גרים בארץ או בעולם בשנה האחרונה, סביר להניח שגם אתם שמעתם על עוגיות אמסטרדם. למקרה שפספסתם, נספר לכם שמדובר בעוגיות שוקולד נימוחות שכשפותחים אותם מתגלה מילוי שוקולד לבן נמס , מתוק ועשיר. במקרים רבים מכינים את העוגיות האלו עם פרלין שוקולד לבן שלא תמיד קל כל-כך להשיג אותו. אם לא השגתם תוכלו להשתמש בתחליף הראוי של מטבעות שוקולד לבן שייתן לכם תוצאה דומה ולא פחות טובה. ניתן לשים מטבע אחד או יותר לקבלת עוגית אמסטרדם מושחתת במיוחד.